Svinavatn

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Holl Knapi Hestur Uppruni





B flokkur

1 Magnús Bragi Kostur Stekkjardal
1 Viggó Sigurðsson Yrma Skriðu
2 Hlynur Guðmundsson Tromma Höfn
2 Elísabet Jansen Drottning Íbishóli
3 Bjarney Jóna Unnsteinsdóttir Abel Eskiholti II
3 Karítas Thoroddsen Kópur Miðhúsum
4 Ásdís Brynja Jónsdóttir Keisari Hofi
4 Guðmar Freyr Magnússon Hrynjandi Skefilsstöðum
5 Fríða Hansen Sturlungur Leirubakka
5 Elísabet Jansen Gandur Íbishóli
6 Finnur Jóhannesson Hljómur Gunnarsstöðum I
6 Skapti Steinbjörnsson Oddi Hafsteinsstöðum
7 Laufey Rún Sveinsdóttir Vár Frostastöðum
7 Egill Þ. Bjarnason Eldur Hvalnesi
8 Hlynur Guðmundsson Magni Hólum
8 Gústaf Ásgeir Hinriksson Póstur Litla-Dal
9 Elíabet Jansen Glymjandi Íbishóli
9 Guðný Margrét Siguroddsdóttir Reykur Brennistöðum









A flokkur

1 Viggó Sigurðsson Þokkadís Kálfhóli 2
1 Lara M. Jónsdóttir Klaufi Hofi
2 Magnús Bragi Hagur Skefilsstöðum
2 Konráð Valur Sveinsson Stjarni Laugarvöllum
3 Egill Þ. Bjarnason Ljósbrá Steinnesi
3 Sandra P. Jonsson Diljá Miðengi
4 Skapti Steinbjörnsson Hrafnista Hafsteinsstöðum
4 Eline Schriver Konungur Hofi
5 Magnús Bragi Galdur Bjarnastaðahlíð
5 Skapti Ragnar Skaptason Jórvík Hafsteinsstöðum
6 Elíabet Jansen Molda Íbishóli
6 Hanifé Muller Jasmín Hæli
7 Þorsteinn Einarsson Fossbrekka Brekkum III
7 Tinna Rut Jónsdóttir Vaka Skeiðsvöllum
8 Guðmar Freyr Magnússon Fjóla Stóra-Sandfelli III
8 Fríða Marý Halldórsdóttir Stella Efri-Þverá
9 Lisa Lantz Þórdís Björgum
9 Gyða Helgadóttir Hlynur Húsafelli
10 Egill Þ. Bjarnason Fríða Hvalnesi
10 Magnús Bragi Salka Steinnesi









Tölt

1 Guðjón Gunnarsson Indíana Blönduósi
1 Bjarney Jóna Unnsteinsdóttir Abel Eskiholti
2 Hlynur Guðmundsson Magni Hólum
2 Magnús Bragi Blær Laugardal
3 Lisa Lantz Þórdís Björgum
3 Viggó Sigurðsson Þokkadís Kálfhóli 2
4 Guðjón Gunnarsson Bassi Litla-Laxholti
4 Tinna Rut Jónsdóttir Vaka Skeiðvöllum
5 Karítas Thoroddsen Rökkvi Miðhúsum
5 Elísabet Jansen Gandur Íbishóli
6 Skafti Steinbjörnsson Oddi Hafsteinsstöðum
6 Guðjón Gunnarsson Grána Runnum
7 Klara Ólafsdóttir Brá Hrafnagili
7 Fríða Hansen Sturlungur Leirubakka
8 Guðjón Gunnarsson Eldar Sólheimum
8 Egill Þ. Bjarnason Dís Hvalnesi
9 Gyða Helgadóttir Hlynur Húsafelli
9 Guðný Margrét Siguroddsdóttir Reykur Brennistöðum




 

Tengdir

We have 14 guests online